X

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
 
Vytvořit účet
Zapomenuté heslo
Proč jsem se rozhodla prodávat kosmetiku Larens aneb proč si myslím, že Micelární voda Larens je opravdu nejlepší na trhu? 

Určitě to znáte taky - pubertu sice máte daleko za sebou, ale stále máte osypaný obličej, obzvlášť, když máte jako já smíšenou pleť s mastnou t-zónou. Komerční výrobky moc nepomáhají resp. je to jako na houpačce a podle aktuální situace s hormony a množstvím (ne)zdravé stravy, kterou právě konzumujete, se pleť zlepšuje či zhoršuje.

Kolem mého 30-roku jsem si řekla a dost - není možné, aby neexistovalo něco, co moji pleti opravdu dlouhodobě pomůže a v podstatě ji "uzdraví". Naštěstí jsem chodila (a stále chodím) ke skvělé kosmetičce, která byla nakloněna zkoušení nových produktů, obzvlášť těch, které jejím klientkám mohou pomoci dlouhodobě.Kosmetička (Hanka) mi představila novou kosmeceutiku, kterou používala na doporučení její sestry a na kterou již část jejich klientech pěla chválu, jelikož jim pomohly lépe zvládat atopický ekzém, lupénku, akné a omezit vrásky. Nutno říci, že produkty profesionální řady této značky začala Hanka používat i na moji pleť, která po ošetření byla vždy nádherné hedvábná a vydržela tak i několik dnů - to mi přišlo samo o sobě jako skvělá reference a rozhodně důvod začít Larens používat na denní bázi.

Rozhodla jsem se tedy tuto značku kosmetiky vyzkoušet. Koupila jsem si nejdříve micelární vodu. Po 2 měsících používání jsem si všimla dost výrazného omezení akné, rozzáření pleti a celkového lepšího stavu pokožky. Že to není jen můj osobní pocit mi také potvrdila Hanka při další návštěvě jejího kosmetického studia. 

Proč si tedy myslím, že je micelární voda značky Larens ta nejlepší na trhu (navíc krásně voní a vydrží vám i půl roku, a je bez parabenů)..? Udělala jsem takový pokus: po cca 1,5 roku používání vody značky Larens jsem si řekla, že pro zajímavost zkusím jinou micelárku. Vybrala jsem si jednu od velmi známé komerční značky, která byla zrovna v akci... Ten rozdíl byl neskutečný - po 3 měsících byla moje pleť v podstatě tam, kde jsem začala, než jsem micelárku Larens začala používat. Neskutečný rozdíl! 

Micelární voda Larens
Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla, ve spojení se znalostmi mojí kosmetičky Hanky, začít produkty značky Larens nabízet na internetu a to hlavně proto, že tato kosmetika resp. léčivá kosmetika (=kosmeceutika) svým uživatelkám opravdu pomáhá a pleť léčí. To Hance také permanentně potvrzují její klientky, které Larens již pravidelně používají a jež jim pomohla vyřešit spoustu kožních potíží - omezit vrásky, vyléčit jizvy po akné, atopický ekzém, pigmentové skvrny a mnoho dalšího. A co je nejlepší - za velice přijatelnou cenu! 

Pokud se tedy i Vy potýkáte s kožními a pleťovými potížemi a nejste si jisté, který přípravek je pro Vás ten pravý, můžete na našich stránkách kliknout na kategorii "Řešíte" a najít si problém, který Vás trápí - tam naleznete všechny produkty, které Vám mohou s daným problémem pomoci.Také Vám na vyžádání rádi dáme tel. číslo na kosmetičku Hanku, která má nyní již dlouholeté zkušenosti s touto značkou, a pokud ji popíšete své problémy, ráda Vám přímo na míru vhodné výrobky doporučí - pokud je pro Vás jednodušší s někým po telefonu prodiskutovat Vaše potíže s pletí, neváhejte nás kontaktovat na Facebooku (www.facebook.com/kolarens) nebo emailem kolarens60@gmail.com.

Nezapomeňte na to, že u nás máte 20 % slevu při platbě předem! Stačí zadat kód 20 do oddílu 5 v košíku a před odesláním objednávky se Vám odečte sleva z celkové částky objednávky (sleva se vztahuje pouze na produkty, nikoliv na poštovné) - a platí pouze při platbě předem a pouze na našich stránkách!

Pokud ještě nejste přesvědčené, že je pro Vás kosmeceutika Larens to pravé, požádejte nás o vzorečky (v tuto chvíli jsou k dispozici vzorečky těchto produktů: GLA Face Cream, Dermo Face Gel, Hydrobalance Face Cream a Lifting Face Cream), my Vám k nim přibalíme i katalog, ve kterém si můžete v klídečku zalistovat, to vše Vám zdarma zašleme na Vaši adresu. Zažádat si opět můžete přes naše FB stránky nebo email uvedený výše. 

Můžete si také přečíst recenze od našich klientek na našich stránkách. 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se na ohlasy s používáním kosmeceutiky Larens. Ať vám slouží tak dobře, jako nám!